facebook
SZYBKI KONTAKT: 792-502-051
Zapraszamy do naszego sklepu

od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:00-18:00.
W soboty w godz. 10:00-14:00

PROFESJONALNY

SERWIS I SPRZEDAŻ KOMPUTERÓW

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie
sprzętu komputerowego oraz kas fiskalnych...

PROGRAMY

DLA TWOJEJ FIRMY

Aby osiągnąć sukces na rynku, nawet najmniejsze firmy wymagają
wsparcia w prowadzeniu efektywnej sprzedaży, rzetelnej dokumentacji czy sprawnej
obsłudze klientów. Codzienne zarządzanie przedsiębiorstwem ułatwiają programy z oferty Insertu...

KASY FISKALNE

NOWA TECHNOLOGIA SPRZEDAŻY

Oferujemy produkty i usługi związane z technologiami sprzedaży.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Posnet oraz Novitus.
Zapewniamy fachową bezpłatną pomoc w doborze właściwego urządzenia...Monitoring Oława - Systemy monitoringu dla domu i firmy - S-Computers


Zajmujemy się instalacją systemów monitoringu w domach i firmach. Służymy fachowym doradztwem, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy ofertę do jego potrzeb. Dzięki wypracowanym rabatom u naszych dostawców jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo. Nasze instalacje budujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie co zapewnia im stabilną i bezawaryjną pracę. Wszystkie nasze systemy mają możliwość podglądu online.

Oferujemy:
- bezpłatną wycenę
- fachowe doradztwo
- 2-letnią gwarancję
- serwis pogwarancyjny

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w serwisie sprzętu komputerowego i kas fiskalnych. Zajmujemy się także monitoringiem. Wiodącym celem naszej firmy jest oferowanie kompleksowych rozwiązań informatycznych. Współpracujemy z największymi producentami krajowymi, dzięki czemu mamy dostęp do bardzo bogatej gamy produktów. Możemy zapewnić Państwu również bardzo atrakcyjne rabaty dotyczące sprzętu informatycznego najwyższej jakości.

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć następujące rodzaje produktów:

 • komputery, laptopy, drukarki, monitory,
 • nawigacje GPS,
 • kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy online, czytniki kodów,
 • terminale płatnicze,
 • wagi,
 • szuflady;
 • materiały eksploatacyjne - oprogramowania, akcesoria komputerowe, sprzęt fotograficzny,
 • tusze i tonery;
 • Dodatkowo świadczymy także usługi w zakresie:

 • budowy oraz rozbudowy sieci komputerowych,
 • dystrybucji platformy CANAL +,
 • montaży oraz serwisu systemów monitoringu CCTV monitoring,
 • sprzedaż dodatkowych gwarancji w zakresie sprzętu komputerowego oraz RTV.

Nowoczesne technologie sprzedaży w zasięgu ręki


Oferujemy produkty oraz usługi, które dotyczą technologii sprzedaży. Jako autoryzowany dystrybutor firm Posnet zapewniamy bezpłatną pomoc w kwestii najbardziej odpowiedniego urządzenia. Pomagamy także załatwić wszelkie niezbędne formalności z Urzędem Skarbowym.

Innowacyjny system monitoringu dla Twojego domu i firmy


Nasza firma świadczy profesjonalne usługi dotyczące instalacji systemu monitoringu - zarówno w zaciszu domowym, jak i w sferze biznesowej. Zajmujemy się fachowym doradztwem w dziedzinie doboru odpowiedniej technologii oraz sprzętu. Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Naszą ofertę dopasowujemy do jego osobistych potrzeb i preferencji. Naszą firmę cechuje duża konkurencyjność cenowa. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami w kraju, którzy dzięki zdobytemu przez nas zaufaniu oferują nam niezwykle atrakcyjny system rabatowy. Każdy klient może liczyć na bezpłatną wycenę oraz możliwość podglądu online. Bazujemy na sprawdzonym sprzęcie, zapewniającym naszym klientom stabilną oraz bezawaryjną pracę. Wszystkie instalacje posiadają dwuletnią gwarancję, Dodatkowo nasza firma oferuje bardzo atrakcyjny serwis pogwarancyjny. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów - także po wykonaniu usługi.


Dlaczego monitoring jest tak ważny?


Monitoring Oława to stale udoskonalany system ochrony mienia, który w dzisiejszych czasach systematycznie zyskuje na popularności. Może być instalowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapewnia zdalny podgląd przez całą dobę - siedem dni w tygodniu. Urządzenia, wchodzące w skład systemu monitoringu stale rejestrują obraz, wyświetlany w czasie rzeczywistym na ekranie operatora stacji monitoringu. Niekwestionowaną zaletą takiego urządzenia jest możliwość permanentnej kontroli w wielu miejscach jednocześnie. Co więcej, do nagranego obrazu można wielokrotnie wracać w celu przeanalizowania wszelkich wątpliwości oraz niepokojących sytuacji.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na instalacje systemu monitoringu. Korzystają z niego administracje osiedlowe, szkoły, biurowce, sale widowiskowe, banki, sklepy, a nawet i właściciele domów prywatnych. Najczęstszym powodem tego stanu rzeczy jest skupienie wielu ludzi w jednym miejscu, co powoduje możliwość włamań i przywłaszczeń.


Funkcje systemu monitoringu


Monitoring obiektów i budynków wypełnia trzy podstawowe funkcje - tj.:

 • funkcję prewencyjną - jej celem jest odstraszenie potencjalnych napastników oraz złodziei na skutek informacji odnośnie systemu zabezpieczeń w postaci kamer, które mają zniechęcić złoczyńców do dokonania rabunku,
 • funkcję związaną z wywołaniem reakcji służb porządkowych - osoba, która odpowiada za śledzenie monitoringu w przypadku zaistnienia jakiegokolwiek zdarzenia, które wzbudza jego wątpliwości jest zobligowana do natychmiastowego zawiadomienia o tym fakcie uzbrojonego patrolu interwencyjnego. Patrol musi w jak najszybszym czasie dotrzeć na miejsce zdarzenia celem złapania złodzieja, czy awanturnika,
 • funkcję informacyjną - w przypadku dojścia do jakiegokolwiek zdarzenia w postaci napadu, bójki, uszkodzenia mienia lub kradzieży, obraz z monitoringu stanowi podstawę do wskazania wszelkich osób odpowiedzialnych za zajście i udowodnieniu im winy - nawet na drodze sądowej.
 • Elastyczne formy płatności


  W celu dostosowania się do wymagań i oczekiwań naszych klientów akceptujemy także płatności kartą. Prowadzimy również sprzedaż w formie ratalnej. W przypadku nawiązania długofalowej współpracy oferujemy także odroczone formy płatności. Oferujemy również bardzo ciekawy system rabatowy dla naszych stałych klientów. W związku z naszą renomą rynkową oraz wypracowanym przez nas zaufaniem wśród producentów jesteśmy w stanie wynegocjować naprawdę konkurencyjne warunki cenowe - zwłaszcza w przypadku składania większych zamówień.


  czytaj dalej